Ösztöndíjasok

Ösztöndíjasaink teljes névsorát az oldal alján tekintheti meg

Bácskai Sára
Bácskai Sára
Gyorskorcsolya
Tovább
Baksa Vanda
Baksa Vanda
Vízilabda
Tovább
Balázs Krisztián
Balázs Krisztián
Torna
Tovább
Balogh Mátyás
Balogh Mátyás
Íjászat
Tovább
Boldizsár Dalma
Boldizsár Dalma
Parakajak és parakenu
Tovább
Büki Lili
Büki Lili
Vívás
Tovább
Czifra Bettina Lili
Czifra Bettina Lili
Torna
Tovább
Dina Márton
Dina Márton
Kerékpár
Tovább
Ekler Luca
Ekler Luca
Paraatlétika
Tovább
Érdi Mária
Érdi Mária
Vitorlázás
Tovább
Erdős Rita
Erdős Rita
Öttusa
Tovább
Fábián Sára
Fábián Sára
Sportlövészet
Tovább
Gulyás Michelle
Gulyás Michelle
Öttusa
Tovább
Hadvina Dóra
Hadvina Dóra
Kajak
Tovább
Hammerl Soma
Hammerl Soma
Sportlövészet
Tovább
Herczeg György
Herczeg György
Atlétika
Tovább
Ilyés Laura Vanda
Ilyés Laura Vanda
Úszás
Tovább
Iván Bence
Iván Bence
Paraúszás
Tovább
Keszei Kíra
Keszei Kíra
Vívás
Tovább
Keszthelyi Rita
Keszthelyi Rita
Vízilabda
Tovább
Keszthelyi Zsombor
Keszthelyi Zsombor
Vívás
Tovább
Kiss Erik
Kiss Erik
Parakajak
Tovább
Kiss Péter Pál
Kiss Péter Pál
Parakajak
Tovább
Koleszár Mihály
Koleszár Mihály
Öttusa
Tovább
Kovács Eszter
Kovács Eszter
Műugrás
Tovább
Kovács Gergely
Kovács Gergely
Vívás
Tovább
Krizsán Xénia
Krizsán Xénia
Atlétika /öt-és hétpróba
Tovább
Kropkó Márta
Kropkó Márta
Triatlon
Tovább
Lehmann Bence
Lehmann Bence
Triatlon
Tovább
Lovász Dorina
Lovász Dorina
Sportlövészet
Tovább
Magyari Alda
Magyari Alda
Vízilabda
Tovább
Márton Anna
Márton Anna
Vívás
Tovább
Mezei Petra
Mezei Petra
Ökölvívás
Tovább
Mizsei Márton
Mizsei Márton
Vízilabda
Tovább
Nagy Krisztián
Nagy Krisztián
Jégkorong
Tovább
Németh Nándor
Németh Nándor
Úszás
Tovább
Novoszáth Melinda
Novoszáth Melinda
Úszás
Tovább
Olasz Anna
Olasz Anna
Úszás
Tovább
Özbas Szofi
Özbas Szofi
cselgáncs
Tovább
Pekler Zalán
Pekler Zalán
Sportlövészet
Tovább
Péni István
Péni István
Sportlövészet
Tovább
Pigniczki Fanni
Pigniczki Fanni
Ritmikus gimnasztika
Tovább
Rasovszky Kristóf
Rasovszky Kristóf
Úszás
Tovább
Sándor Nikolett
Sándor Nikolett
Curling
Tovább
Soós Gergő
Soós Gergő
Triatlon
Tovább
Szabó-Feltóthy Eszter
Szabó-Feltóthy Eszter
Úszás
Tovább
Száraz Evelin
Száraz Evelin
Paraúszás
Tovább
Szőke Alex
Szőke Alex
Birkózás
Tovább
Tóth Krisztián
Tóth Krisztián
Cselgáncs
Tovább
Vindics-Tóth Lili
Vindics-Tóth Lili
Atlétika
Tovább
Pályázó neveSportágOktatási intézmény, szak

2024

Baksa Vanda vízilabda Budapesti Metropolitan Egyetem / kereskedelm és marketing
Boldizsár Dalma  parakenu Szegedi Tudományegyetem / biológia
Czifra Bettina torna Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium / általános gimnázium
Érdi Mária  vitorlázás Budapesti Metropolitan Egyetem / kommunikáció és médiatudomány
Erdős Rita Noémi  öttusa Semmelweis Egyetem / orvosi diagnosztikai analitikus
Fábián Sára Ráhel sportlövészet Nemzetközi Közszolgálati Egyetem / International Public Management
Gyertyás Róza  judo Nemzeti Közszolgálati Egyetem / bűnügyi (kibernyomozó)
Hadvina Dóra  kajak Debreceni Egyetem / kereskedelem és marketing
Hammerl Soma  sportlövészet Gazdasági Egyetem / gazdaságinformatika
Herczeg György  atlétika Corvinus Egyetem / gazdaság és pénzügy-matematika elemzés 
Ilyés Laura Vanda úszás Semmelweis Egyetem / általános orvos
Késely Ajna úszás Budapesti Gazdasági Egyetem / kommunikáció és médiatudomány
Keszei Kíra  vívás Pázmány Péter Egyetem / jogász
Kiss Ágnes  kenu Dugonics András Gimnázium / sport tagozat
Kiss Péter  parakajak Testnevelési Egyetem / rekreáció és életmód
Kovács Benedek  úszás Edutus Egyetem / gazdálkodás és menedzsment
Kovács Eszter  műugrás Kölcsey Ferenc gimnázium
Kovács Gergely  vívás Eötvös Lóránd Tudományegyetem / gazdálkodás és menedzsment
Kropkó Márton  triatlon Kölcsey Ferenc gimnázium
Mamira Luca  judo Nyíregyházi Egyetem / sportszervezés
Mészáros Krisztofer  torna Testnevelési Egyetem / BA edző
Nemes Réka  kajak Óbudai Egyetem / építőmérnök
Opavszky Márk  kajak Testnevelési Egyetem / sportszervező
Özbas Szofi  judo Pázmány Péter Katolikus Egyetem / pszichológia
Pigniczki Fanni ritmikus gimnasztika Károli Gáspár Református Egyetem / pszichológia
Rescsik Csaba  parasportlövészet Szegedi Tudományegyetem / programtervező informatikus
Szilágyi Réka  atlétika Debreceni Egyetem / kopmlex rehabilitáció
Sziliczei-Német Rebeka  gyorskorcsolya Corvinus Egyetem / vidékfejlesztési agrármérnök
Tamás Botond  öttusa Nemzeti Közszolgálati Egyetem / nemzetközi gazdálkodás
Tóth Eszter  gyorskorcsolya Testnevelési Egyetem / sportszervező
Pályázó neveSportágOktatási intézmény, szak

2023

Bácskai Sára Luca Gyorskorcsolya Budapesti Corvinus Egyetem / gazdálkodási és menedzsment
Balogh Mátyás László Íjászat Testnevelési Egyetem / BA edző
Büki Lili Adél Vívás / párbajtőr Eötvös Lóránd Tudományegyetem / nemzetközi gazdákodás
Hadvina Dóra Kajak Debreceni Egyetem / kereskedelem és marketing
Iván Bence Márk Paraúszás Pécsi Tudományegyetem / edző
Keszthelyi Zsombor Péter Vívás Pázmány Péter Katolikus Egyetem / jogász
Kiss Erik Parakajak Eszterházy Károly Katolikus Egyetem / edző
Koleszár Mihály Bálint Öttusa Eötvös Lóránd Tudományegyetem / programtervező informatikus
Krizsán Xénia Atlétika /öt- és hétpróba Testnevelési Egyetem / BA edző
Kropkó Márta Triatlon Budapesti Gazdasági Egyetem / kereskedelem és marketing
Kurucz Levente Kajak Penta Unió Zrt / mérlegképes könyvelő
Mezei Petra Ökölvívás Miskolci Egyetem / turizmus - vendéglátás
Mizsei Márton Zoltán Vízilabda Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem / gépészmérnök mesterképzés
Németh Nándor Úszás Testnevelési Egyetem / BA edző
Rugonfalvi -Kiss Janka Kajak Bessenyei György Gimnázium
Szabados Noémi Birkózás Testnevelési Egyetem / sport és rekreációszervezés
Szilágyi Dorottya Vízilabda Eszterházy Károly Katolikus Egyetem / edző
Tóth Krisztián Judo Testnevelési Egyetem / BA edző
Tóth Orsolya Kosárlabda Budapesti Gazdasági Egyetem / kereskedelem és marketing, angol nyelvű képzés
Ugrai Panna Nóra Úszás Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Technikum / sport
Veres Roland Ökölvívás Testnevelési Egyetem / BA edző
Vindics-Tóth Lili Anna Atlétika Magyar Agrár - és Élettudományi Egyetem / vezetés és szervezés

2022

Balázs Krisztián Szertorna Testnevelési Egyetem/BA edző
Gulyás Michelle Öttusa Nemzeti Közszolgálati Egyetem/bűnügyi szak, bünüldözés 
Lucz Anna Kajak Budapesti Gazdasági Egyetem/pénzügy és számvitel
Magyari Alda Vízilabda Testnevelési Egyetem/BA edző
Márton Anna Vívás Károli Gáspár Református Egyetem/pszichológia Msc
Mocsári Bence Paratriatlon Szegedi Tudományegyetem/kereskedelem és marketing
Szabó-Feltóthy Eszter Úszás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/vegyészmérnök
Szőke Alex Birkózás Testnevelési Egyetem/BA edző
Tusnády Nimród Sportmászás Prohászka Katolikus Gimnázium
Tiborcz Dániel Gyorskorcsolya Budapesti Gazdasági Egyetem/közösségszervezés
Wermeser Zsombor Parakerékpár Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/gépészmérnök

2021

Bőhm Csaba Öttusa Testnevelési Egyetem/BSc edző
Csere Gáspár Atlétika Testnevelési Egyetem/sport, nevelés- és társadalomtudomány
Csikós Zsóka Kajak Testnevelési Egyetem/sport - és rekreációszervezés
Ekler Luca Paraatlétika Testnevelési Egyetem/MSc szakedző
Érdi Mária Vitorlázás Budapesti Corvinus Egyetem/ gazdálkodási és menedzsment (angol)
Gasparics Fanni Jégkorong Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem / villamosmérnök
Gyurátz Réka Atlétika Testnevelési Egyetem/ MSc szakedző
Hammerl Soma Richárd Sportlövészet Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem /gazdaságinformatikus
Helebrandt Máté Atlétika Nyíregyházi Egyetem/sport- és rekreációszervezés
Kardos Bence László Öttusa Testnevelési Egyetem/BSc edző
Keszthelyi-Nagy Rita Vízilabda Testnevelési Egyetem/BSc edző
Kiss Péter Pál Parakajak Kölcsey Ferenc Gimnázium
Kreiss Fanni Vívás Semmelwei Egyetem/ ápolás és betegellátás, gyógytornász
Kriza Anna Judo Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
Kropkó Mária Triatlon Kölcsey Ferenc Gimnázium
Lupkovics Dóra Vívás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/ marketing Msc
Mészáros Krisztofer Torna Győri SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportisk. Technikum
Olasz Anna Úszás Debreceni Egyetem/sportközgazdász
Pásztor Flóra Vívás Testnevelési Egyetem/BSc edző
Payer Kata Paraúszás Kürt Alapítványi Gimnázium
Rendessy Eszter Kajak Kölcsey Ferenc Gimnázium
Száraz Evelin Eszter Paraúszás Kolping Katolikus Iskola - Sportgimnázium
Tóth Zita Alpesi sí Újpesti Bródy Imre Gimnázium
Vas János Jégkorong Testnevelési Egyetem/BSc edző
Zombori Gábor Úszás Testnevelési Egyetem Gyakorló Gimnázium

2020

Császár Hunor-Róbert Jégkorong Testnevelési Egyetem - sportedző OKJ
Dávay Márk Triatlon Dunaújvárosi Egyetem - kommunikáció és média
Gál Péter István Kajak-Kenu Károli Gáspár Egyetem - jogász
Helebrandt Máté Atléta Nyíregyházi Egyetem - sport- és rekreációszervezés
Horváth Imola Jégkorong Kodolányi János Gimnázium
Juhász Adrián Evezés Debreceni Egyetem - kereskedelem és marketing
Lévai Tamás Birkózás Pázmány Péter Katolikus Egyetem - kommunikáció és médiatudomány
Lévai Zoltán Birkózás Eszterházy Károly Egyetem - sport- és rekreációszervezés
Márton Anna Vívás ELTE- pszichológia
Lovász Dorina Eszter Sportlövészet Budapesti Gazdasági Egyetem - turizmus- és vendéglátás
Mihály Ákos Jégkorong Testnevelési Egyetem - sportedző OKJ
Nagy Krisztián Tamás Jégkorong Pázmány Péter Katolikus Egyetem - jogász
Novoszáth Melinda Úszás Pázmány Péter Katolikus Egyetem- nemzetközi tanulmányok
Özbas Szofi Judo Verseghy Ferenc Gimnázium
Réti Kamilla Öttusa Eszterházy Károly Egyetem - testnevelő- edző
Sándor Nikolett Curling Pécsi Tudományegyetem - doktori pszichológia
Soós Gergely Triatlon Óbudai Egyetem - kereskedelem és marketing
Sterck Laura Karate Budapesti Sportszövetségek Uniója - sportedző
Szűcs Gabriella Vízilabda Állatorvostudományi Egyetem - állatorvosi osztatlan
Tiborcz Dániel Gyorskorcsolya Soter-Line Oktatási Továbbképző - fotógráfus, fotótermék kereskedő

2019

Bejczi Botond Balázs gyorskorcsolya Testnevelési Egyetem/osztatlan tanári képzés
Budai Dorina vívás Testnevelési Egyetem/szakedző
Dávid Máté kézilabda Eszterházy Károly Egyetem/edző
Dóczé Ádám kajak Milton Friedman Egyetem/sportlétesítmény menedzsment
Gecse Márton István kajak Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem/nemzetközi gazdálkodás
Gulyás Zsombor István birkózás Testnevelési Egyetem/rekreációszervezés
Kalincsák Eszter öttusa Testnevelési Egyetem / szakedző
Karai Levente triatlon Pécsi Tudományegyetem / kereskedelem és marketing
Katona Renáta vívás Károli Gáspár Református Egyetem / óvodapedagógus
Lehmann Csongor triatlon Miskolci Egyetem / emberi erőforrások
Pavuk Tíra atlétika Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem / gazdálkodási és menedzsment
Pekler Zalán Tibor sportlövészet Budapesti Gazdasági Egyetem / gazdálkodás és menedzsment
Péni István sportlövészet Budapesti Corvinus Egyetem / gazdálkodás menedzsment
Rasovszky Kristóf úszás Pannon Egyetem / villamosmérnöki
Sárosi Laura tollaslabda Széchenyi István Egyetem / sportdiplomáciai tanácsadó
Simon Béla evezés Testnevelési Egyetem / szakedző
Sömenek Onon Katalin úszás Pázmány Péter Katolikus Egyetem / igazságügyi igazgatási
Toma Dorina sportlövészet Budapesti Gazdasági Egyetem / gazdálkodás és menedzsment
Tóth Dávid kajak Edutus Egyetem / gazdálkodási és menedzsment
Vadnai Jonatán vitorlás Budapesti Gazdasági Egyetem / kereskedelem és marketing
Zámbó-Gólya Fruzsina vívás Edutus Egyetem / kereskedelem és marketing 

2018

Barnai Judit kosárlabda Edutus Főiskola/turizmus-vendéglátás
Bedők Gergely evezés Széchényi István E./kereskedelem és marketing
Boros Alexandra öttusa Eszterházy Károly E./sport és rekreációszervezés
Dávid Krisztina sportlövészet Károli Gáspár Ref. Egyetem/pszichológia
Hagymási Réka kajak

Edutus Főiskola/kereskedelem és marketing

Jansik Szilárd vízilabda Edutus Főiskola/gazdálkodás és menedzsment
Kállai Zoltán torna Budapesti Metropolitan Egyetem/gazdálkodási és menedzsment
Karai Botond triatlon Pécsi TE/pénzügy és számvitel
Kiss Tamás kenu Óbudai Egyetem/ műszaki menedzser
Kovács Barbara gyalogló Wekerle Sándor Üzleti Főiskola/kereskedelem és marketing
Major Veronika sportlövészet Pécsi Tudományegyetem/ápolás és betegellátás
Moravcsik Angéla gerelyhajító Budapesti Műszaki Egyetem/gazdálkodás és menedzsment
Polivka Dóra evezés Testnevelési Egyetem/szakedző
Szigeti Roland evezés Széchenyi István Egyetem/műszaki menedzser
Zámbó Balázs úszás Edutus Főiskola/mechatronikai mérnök
Zámbó-Gólya Fruzsina vívás Edutus Főiskola/kereskedelem és marketing

2017

Bácskai Máté evezés Budapesti Corvinus Egyetem/alkalmazott közgazdaságtan
Bedők Gergely evezés Széchenyi István Egyetem/ kereskedelem és marketing
Bicsák Bence triatlon Pécsi Tudományegyetem/gazdálkodás és menedzsment
Csonka András paraasztalitenisz Testnevelési Egyetem/OKJ/sportedző
Csonka Zsófia sportlövészet Pécsi Tudományegyetem/ pszichológia
Czéllai-Vörös Zsófia kajak Széchenyi István Egyetem/ kereskedelem és marketing
Dina Márton kerékpár Budapesti Metropolitan E./kommunikáció és médiatudomány
Esztergályos Patrik vívás Budapesti Metropolitan E./kommunikáció és médiatudomány
Gangl Edina vizilabda Eszterházy Károly Egyetem/rekreációszervezés és egészségfejl.
Garda Krisztina vizilabda Szent István Egyetem/kertészmérnök
Halász Bence atlétika Nyugat - magyarországi Egyetem/rekreációszervezés és egészségfejl.
Keszthelyi Rita vizilabda Budapesti Gazdasági Egyetem/ kereskedelem és marketing
Krizsán Szabolcs judo Nemzeti Közszolgálati Egyetem/ hadtudományi és honvédtisztképző
Krémer Eszter evezés Testnevelési Egyetem/OKJ/sí oktató
Lehmann Bence triatlon Eszterházy Károly Egyetem/ rekreációszervezés és egészségfelj.
Madarász Dóra asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/kommunikáció és médiatudomány
Nagy Péter birkózás Budapesti Gazdasági Egyetem/kereskedelem és marketing
Orosz Beáta gyorskorcsolya Budapesti Műszaki Egyetem/tanár-közgazdásztanár
Pulai Bence úszó Testnevelési Egyetem/testnevelő-edző
Racskó Fruzsina Lilla kajak Vörösmarty Mihály Gimnázium
Rohács Réka úszás Altiszt Gimnázium
Sárszegi Noémi triatlon Pécsi Tudományegyetem/gazdálkodás és menedzsment (angol)
Tóth Tamás paraúszás Testnevelési Egyetem/sportszervező
Vadnai Benjamin vitorlázás Budapesti Gazdasági Egyetem/ kereskedelem és marketing (angol)
Varga Eszter öttusa Kodolányi János Gimnázium

2016

Bogár Gábor kajak SZIE-GAEK/ agrármérnök
Cho Taeun Sándor vívás Budapesti Corvinus Egyetem/ gazd-i és pénzügy-matem. elemzés
Dósa Dániel Márk vívás Budapesti Corvinus Egyetem/ emberi erőforrások
Galambos Ramóna birkozás Pécsi Tudományegyetem/testnevelő-edző
Lévai Márton vízilabda Edutus Főiskola/ nemzetközi gazdálkodás
Madarász Dóra Csilla asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/ kommunikáció és médiatud.
Malcsiner Eszter kajak Budapesti Gazdasági Főiskola/ turizmus és vendéglátás (angol)
Ormándi Rebeka Anna öttusa Szegedi Tudományegyetem/ pszichológia
Palancsa Dorottya curling Gábor Dénes Főiskola/ gazdálkozás menedzsment
Ravasz Etele Koppány vívás Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportedző
Somhegyi Nóémi vízilabda Eszterházy Károly Főiskola/sportszervező
Stollár Fanni tenisz Kovács Pál Baptista Gimnázium
Szabó Ágnes Viktória kajak Budapesti Corvinus Egyetem/ pénzügy és számvitel
Venyercsán Bence Barnabás atlétika ELTE /jogász
Veszprémi Fruzsina öttusa Lánczos Kornél Gimnázium

2015

Bán Kristóf Tamás kajak Szegedi Tudományegyetem/jogász
Béres Bence  gyorskorcsolya Tesnevelési Egyetem/ testnevelő-edző
Bukócki Bianka vívás Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportedző
Juhász Adrián Attila evezés Széchényi Isván Egyetem/ környezetmérnőki és építészmérmöki
Katrinecz Rita kajak Óbudai Egyetem/ műszaki menedzser
Keszthelyi Rita vizilabda Budapesti Gazdasági Főiskola/ kereskedelem és marketing
Klis Krisztián öttusa Pannon Egyetem/ nemzetközi gazdálkodás
Madarász Dóra asztalitenisz Budapesti Courvinus E./kommunikáció és médiatud.
Nguyen Anasztázia atlétika Károli Gáspár Református E./ jogász
Novoszáth Melinda úszás Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. Szeged
Schenk Áron kajak Óbudai Egyetem/ könnyűipari és környezetvédelmi kar
Szabó László birkózás Budapesti Komm. és Üzleti Főisk./kommunikáció és médiatud.
Varga Dávid kenu Szegedi Tudományegyetem/ pszichológia
Veréb István birkózás Budapesti Komm. és Üzleti Főisk./kereskedelem és marketing

2014

Ambrus Krisztina asztalitenisz Budapesti Corvinus Egyetem/élelmiszermérnök
Bertus Kitti evezés Szinergia Üzleti Szki/ pénzügyi-számviteli ügyintéző
Farkasdi Ramóna kajak Széchényi István Egyetem /nemzetközi igazgatás
Gercsák Szabina judo Miskolci Egyetem
Hidvégi Vid torna Budapesti Sportszövetségek Uniója /sportedző
Horváth  Zsanett triatlon Best Work Oktató és Szolg. Kft.
Joó Abigél judo Szent István Egyetem, Ybl Miklós Építésztud./ építészmérnök
Lantos Ádám kenu OKTÁV Továbbképző Központ/ járműfényező
Meilinger Csaba paraúszás Pécsi Tudományegyetem/Jogász
Réti Anna  öttusa Szegedi Tudományegyetem/ földtudomány
Schmelcz Vivien Fanni atlétika Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főisk.
Simon Béla evezés Nyugat- Magyarország Egyetem
Szabó Kristóf Zoltán kenu BGF Külkereskedelmi Kar/ nemzetközi gazdálkodás (angol ny.)
Tóth Márton kenu Károli Gáspár Református Egyetem/ pszichológia
Várhelyi Anna Judit vívás Budapesti Sportszövetségek Uniója/ sportszervező
Zs. Tóth Anna öttusa Altisz Alapítványi Gimnázium
Sütibeállításokkal kapcsolatos információk
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű funkcionalitáshoz (marketing, statisztika, személyre szabás) egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban talál.